HOŞGELDİNİZ 08 Aralık 2016

Aile Putu Define İşareti

Topluca yapılan yemin işaretidir. İstavroz da denilir, tüm kolları eşitse gömü bulunduğu kayanın altındadır, eşit değilse farklı olan kolun baktığı yönde araştırma yap. Asil aile mezarı da çıkmaktadır. çevresinde doğal yapıya aykırı unsurlar aranmalıdır. son nokta olduğunu anlamanız için  elinizi işaretin altına  sokun,  kayada  yumurta   yada   daha küçük  çıkıntı   varsa   yer   burasıdır.

Kesin aile mezarıdır  işaretin olduğu kayadan  çok uzak  gitmeden   mezar yerleri bulunur,   buna daire içinde  haçta  denir  bir tür  tılsımlama işleminin  gerçekleştirildiği  kesindir.  putun bulunduğu kaya tıraşlanmış  ise  tıraşlanmış yeri elinizle okşayarak    bombey yapan tarafa bakılır.

Diğer Yorum: Üst düzey asker mezarıdır  ölen kişi eşi ve çocukları  olarak tam ailenin mezarını simgeler, mezarlar oda şeklindedir  her bir mezar için farklı odalar tasarlanmıştır  tüm aile tek odada kalmamaktadır  bunun tecrübesi defalarca yaşanmıştır.  mezarlarda bolca heykel ve objelere rastlamak mümkündür ayrıca günlük  ihtiyaçlar için gerekli tüm malzemeler yine mezarda bulunabilir. mezar yerine gelince işaretten çok fazla uzaklaşmamak kaydıyla yakın çevrede boşluk testi yapın  bulursunuz.

aile putu

Yorumlar

  1. aybars diyor ki:

    slm beyler herkese kolay gelsın malatya cıvarı otel kapısı gıbı donen kayanın vıdeosunu arıyorum 40 sanıyelık bır cekım hangı forumda oldugunu bılen varmı

Yorum Yaz