HOŞGELDİNİZ 04 Aralık 2016

Define Sohbeti

2012 Yılında hayata geçirilen  Define Sohbeti  web sitesi başarılı geçmişiyle Türkiye’nin en iyi define forumu olma gururunu yaşamaktadır. Kurulduğu günden beri sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli dostlarımızla paylaşmaya devam ediyoruz..

 Forum Sayfamız  kesinlikle bir firma gibi çıkar amacı güden birimlerle ilgisi yoktur. Hepimizin ortak noktası Definecilik-tir. Saygı ve sevgi çerçevesinde bilgi istemek ve bilgi paylaşma serbesttir. Sizlerin memnuniyeti ve büyüdüğümüzün bilinci ile hareket ederek üye memnuniyeti yolunda yönetimden gelecek her türlü eleştiri, fikir, görüş ve yorumu saygıyla karşılarız. Üye   arkadaşlar forumdaki bilir kişilerin  kendilerine yardımcı olmalarına ihtiyaç duyarlar. Bu üyelere mümkün olduğu kadar somut ve uygulamalı çözüm yöntemi sağlanmaktadır. Görerek ve yaşayarak öğrenmelerini sağlayacak çözüm teknikleri ile  sonuca  ulaşmalarında  ne  gerekiyorsa yapılmaktadır.

Dinamik yönetim kadromuz tarihe ve kültüre saygılı hareket ederek, saygın defineciler yetiştirmeyi, definecilik ruhunu gerçek anlamda benimsemelerinden kaynaklanmaktadır. Yaptıkları işe tutkuyla bağlı olan yöneticilerimiz ortak bir hedefe sahiptirler. İşini doğru yapmanın verdiği güven ve huzurla herkese karşı adaletli, iyi niyetli, yasalara ve ahlak kurallarına uyarak, bugüne ve geleceğe karşı sorumluluk bilinci içinde büyümeye ve büyütmeye devam edeceğiz.  Define sohbetine gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz.

DEFİNE SOHBETİ YÖNETİMİ…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz