HOŞGELDİNİZ 04 Aralık 2016

Ejderha Ayak İzi Define İşareti

yemen_tracksBu işaretten 3 adet olmalı 3. olan son noktadır mal buradadır.  dikkat edin en büyük olan 1. işarettir 2. biraz daha küçük 3. en küçük olandır 2 izi bulduğunuzda  hangisinin 1 yada 2 onu anlarsınız.  eğer ejderha işareti bulursanız çevrede izlerini arayın  bu timsah, kertenkele ve yılanlar  içinde geçerlidir,  çünkü ejderha bir çok hayvanı  bünyesinde barındırma özelliğine sahiptir.

Diğer görüş:  Ejderha hangi hayvana benzetilerek resmedilmiş ise anlam ona göre değişir, gördüğünüz timsah ejderha yada yılan ejderha ise  çözüm ona göre yapılmalıdır  şunu unutmayın her ejderha mutlaka suyla ilgilidir  ejderha ayak izlerini takip edin mutlaka suya varırsınız işte burası bizim bölgemizdir.

ejderha ayak izi işaretiEjderha İşareti Güç , cesaret ve metaneti simgeler.  Ejderha ayak izi işaretleri ise Diğer işaretlerle karıştırıldığı için  defineci arkadaşların   fazla bilgisinin olmadığı işaretler arasındadır.     bölge kil topraktan oluşmuş  veyada    volkanik  patlamalar sonucu  oluşan kayalar değilse resimde görünen işaretler   net  bir ejderha ayak izi işaretidir.  bu işaretler   tavuk ayak izine  benzer  tarafı olsada  farkı   3  parmaklı olmasıdır,  3 parmaklı  ve  kalın  belirgin bir işarettir,     ejderha işaretlerine  yakın  yerlerde olur  3 tanedir,  bulduğunuz  ejderha işaretinin  yardımcı işaretleridir hangi yöne gideceğinizi   ayak izi  işaretleri  belirler. bu 3  ayak izi  birbirlerine  yakın bazende  çok  uzak olabilir, diğer  ayak izini  bulabilmeniz için  kayalardan uzak açık alana gitmeniz   daha mantıklıdır.

ejderha ayak izi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz