HOŞGELDİNİZ 05 Aralık 2016

En İyi Dedektör Firmaları – 8 Yıllık Tecrübemiz

Define Sohbeti yönetimi olarak 8 yıllık tecrübelerimize dayalı yaptığımız araştırmaya göre dedektör alınabilecek en ideal firmaları belirledik.  Seçtiğimiz firmalara temel yaklaşımımız  ise öncelik kaliteli ürün, ticari faaliyetlerinde doğruluk, dürüstlük, adalet ve genel kabul görmüş ahlak ilkelerine uymak, mal veya hizmetin müşteri beklenti ve gereksinimlerini karşılayabilme, verdiği hizmetin müşteriler tarafından en az eleştiriye uğrama,  dürüst, adil, anlayışlı ve iyi niyetli personel,  dedektör  satışında ve reklamında gerçeğe aykırı vaatlerde bulunmamak,  satış sonrasında desteğin devam etmesi, en az 2 yıl garanti  gibi önemli etkenler dikkate alınmıştır.

Burada asıl anlatmak istediğimiz bir defineci hangi dedektörü almalıyım şeklinde değil  hangi firmadan almalıyım şeklinde olmalıdır; esas mantıklı olan  soruda budur. Piyasada sahte dedektörlerin kol gezdiğini daha önceki makalelerimizde defalarca yazdık, özellikle gerçek Avustralya malı minelab dedektörlerin bulgar ve melezya üretim kopyalarının var olduğu ve bunları  bazı definecilerin bilmeden aldığına şahit olduk, Büyük firmalar ise buna önlem olarak sahteyi ve gerçeği ayırt edebilecek çeşitli test araçları geliştirdi tabi bu ne kadar başarılı oldu orası muamma. 

Şimdi gelelim en iyi dedektör firması hangisidir listemize.

depar,dedektörleri.

1- Depar Dedektör:  Depar Ltd. Şti.  1976 yılından beri faaliyet gösteren Türkiye’nin  En büyük define dedektör distribütörüdür. Genel müdürlük binası Esen-tepede olup,  İstanbul’da bulunan her iki lokasyonunda da ürünlerini sergilediği geniş showroomları ve genel müdürlük binası bulunmaktadır. Anadolu’daki yaygın bayi ağı ile Türkiye’nin her noktasına rahatlıkla ulaşabilmekte; Türkiye ile kalmayıp  Afrika ve Orta doğunun en büyük define dedektör distribütör firması olma gururunu yaşamaktadır.  Ana hedefi sağlam, orijinal, kaliteli ve güvenilir ürün temini olan, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Depar Dedektör, uzman kadrosu ile satışını yapmakta olduğu tüm ürünlerde verdiği satış, ve sonrasındaki  servis ve garanti hizmetleri ile rakiplerinden  her zaman 1 adım öndedir. Amerikan malı Fiser, yine Amerikan malı teknetics,  Avustralya malı minelab, Alman malı okm, Yine Alman malı lorenz, Fransız malı xp, olmak üzere dünyanın  en iyi dedektörlerini orijinal olarak alabileceğiniz Türkiye’nin öncü metal dedektör distribütörüdür.

 

nokta-dedektörleri (500x70)

2Nokta Mühendislik: Nokta Dedektör 2001 yılında kurulmuş  olup yurt dışına en çok dedektör ihraç eden yerli üretici dedektör firmasıdır..  Var olduğu günden itibaren tüm faaliyetlerini inovasyon, üstün performans, yüksek kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sürdürerek dünyanın dört bir yanındaki hem profesyonel hem de hobi amaçlı dedektör kullanıcılarının tercihi konumuna gelmiş global bir markadır. Nokta Dedektör sahip olduğu teknolojik altyapısı, 4.000 m2’den fazla kapalı alana sahip üretim tesisleri ve 150’yi aşkın personeli ile tüm kıt’alarda 100’den fazla ülkeye metal dedektörü ihraç etmektedir.  ARGE ekibini genişleterek yeni dedektör teknolojileri geliştirilmesi adına büyük yatırımlar yapmışt;  kendi markası Nokta’nın yanında Makro markalı ürünleri de geliştirip üretmeye başlaması ve her iki markanın da dünya pazarındaki marka bilinirliklerinin hızla yükselmesi, bu iki firmanın mutlak anlamda güç birliğine gitmelerinin önünü açmış ve Nokta Dedektör 2014 Aralık ayında resmi olarak Makro Dedektörü tamamen satın almıştır.

Şu an toplam 2+1= 3 firmadan bahsettik elemeden geçen  diğer firmalar ilerleyen zamanda konuya eklenecektir.

 

Etiketler:

Yorumlar

  1. h.ibrahim diyor ki:

    selm sahilde dedektörle yüzeysel arama yapmak istıyorum bu sucu teşkil ediyormu

    1. MendereS diyor ki:

      bizim kanunlar çok karmaşıktır elinde dedektörle gezerken güvenlik gelir ne yapıyorsun der sende yüzüğümü kaybettim onu arıyorum dersin sıkıntı olmaz, ama başkalarının kaybettiklerini arıyorum dersen sıkıntıdır. yada kazı ruhsatı çıkaracağım define olup olmadığından emin olmak istiyorum dersin oda sıkıntı değil kısacası bizim kanunlar karma karışık ne desek yalan.

Yorum Yaz