HOŞGELDİNİZ 08 Aralık 2016

Garrett ATX vs Minelab GPX 5000 Karşılaştırması

Derin arama dediğimiz zaman ilk akla gelendir Garrett ATX ve  Minelab GPX 5000, birinin fiyatı 16 binlerde diğeri 11 binlerde  aradaki fiyat farkı kadar kalite farkı olup olmadığını araştırdık karşılaştırma videolarını  dikkatle izledik fark ettikki fiyat farkı kadar kalite farkı yok.

O zaman minelab 5000 yerine Garrett ATX almamız daha mantıklı olur bu ikisi arasında karşılaştırmadan çıkan bu ama ben hayır diyorum  burada alınacak dedektör  Minelab GPX 4800; bunun fiyatı 11 binlerde bana göre en ideali budur.

Garrett ATX neden seçilebilir:  DD arama başlığını kullanarak demir olayı tamamen  yok edilir sadece değerlilere duyarlı moda geçmiş olursunuz. Bu ayarı diğer başlıklarda  manüel yapabilirsiniz.  Diğer önemli  farkları ise Islak, nemli ve tozlu arazilerde kolayca arama yapabilir gövdesi suda 3 metre derinliğe kadar inebilir kısacası su altında arama yapma özelliğine sahiptir. bir önemli özelliğide diğer tüm dedektörlerden daha gaddar olmasıdır. Abartılı fiyat yerine abartılı performans  sloganı ile garrettin çığır açmış modellerinden bir tanesidir.

Garrett-ATX

Minelab GPX 5000; Mineralden en az etkilenen dedektör diyebiliriz. İster ören yeri ister  düz tarla her türlü toprak koşullarında üstün performans sağlayan 6 arama modu ve otomatik fonksiyonları ile kullanımı en kolay dedektörlerden bir tanesidir. Yeni Zamanlama Fonksiyonları GPX 5000’i çok yönlü ve becerikli hale getiririr. 8 zamanlama fonksiyonunun tek bir dedektörde toplanmış olması tek bir dedektör alarak 8 ayrı dedektöre sahip olmanız anlamına gelmektedir. minelab 5000 ler her ne kadar diğer modellerle kıyaslansada orijinal bir minelab  diğer tüm rakiplerinden 1 adım öndedir.

minelan 5000

Minelab GPX  4800: GPX 5000’de de bulunan performans arttırıcı özelliklerin bazıları mevcuttur. 5000 lerdeki bazı yenilikler  bizdeki bir çok kullanıcıya hitab etmeyebilir bunu göz önünde bulundurursak 4800  alıp  3-5 bin TL daha az ödeyerek istediğimiz performansı elde edebiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz