HOŞGELDİNİZ 09 Aralık 2016

İstavroz Define İşareti

Çarpı ( X ):  :Çarpı işareti son nokta olarak açıklansa bazı tecrübeler bunun her zaman aynı olmadığını göstermektedir. Sebebi ise, çarpı işaretleri üzerinde yapmış olduğumuz çok ayrıntılı çalışmalardır. Yön verici ve hedef şaşırtan yanıltıcı işaretler vardır. Dikkat edilmesi gereken önemli nokta ise, çarpı işaretine yönlendirmiş bir önceki işaretin çarpıya zıt tarafında araştırma sürdürülmelidir. Bunun haricinde ise, çarpı işaretinde farklılık gösteren uçları istikametlerinde ve ters istikametlerinde araştırma yapılırken, mağara olabilecek kayalara dikkat edilmesinide önermekteyiz.

Başka yorum:Eğer x işareti 7 cm küçük ise son nokta anlamındadır aranılan şeyin x işaretinin 15 metre çevresindedir. eger x işaretinin etrafında 2 inci bir işaret var ise arasındaki mesafe ölçülür bulunan her bir santimetre bir adım farz edilerek işaret yönüne adımlayın aranılan şey oradadır.

Başka bir görüş: istavroz işaretleri mezarlık alanlarında kullanılır. bazen sınır bölge bazende son nokta anlamına gelir. arazinin durumuna göre anlamı değişebilir. yanındaki işaretler çözüm için size yardımcı olacaktır.

Tam olarak şu şekildedir.

1- Sınır bölge

2- Mezarlık alanı

3-  Son nokta

4- Uzun tarafına git

5- Burası tılsımlıdır

istavroz

Yorumlar

  1. Firat alkış diyor ki:

    Slm alykm çarpı işareti ne anlama gelir ve 7 santim den uzun ise ve çarpının bir tarafı diğerinden uzun ise ne yapılmalı şimdiden tşk ederim

  2. Murat diyor ki:

    Merhaba arkadaşlar bizim arsadada bi artı işareti var işaretin sol ist ve sağ alt köşesinde biri işaretin ortasına 15 cm diğeri işaretin ortasına 8 cm olmak üzeri iki murç işareti yani nokta var işaret insan boyunda bir kayanın düz kısmına kazınmış bu işaretin arkasında 4 tane yontma taşlar kullanılarak çukurlar var oralar hep taşlık o çukurların birini az eştim taşları açtım içinden kırık küp çıktı ama küpün içi boş diğer çukurlar duruyo ve bu çukurlara mezar diyolar yorumlarda ve etrafta büyük taşlarda delikler var birçok o deliklerede hayvan bağlama deliği diyolar fotoğrafları mevcut isteyenlere gönderebilirim bu işaretleri ve bu durumu yorumlarmısınız. Tarihi bişeyse tahrip etmek istemiyorum.

Yorum Yaz