HOŞGELDİNİZ 07 Aralık 2016

Kalp Define İşareti

kalp-defineKalp en çok dere yataklarında olur  genelde tuzaklı dır,  bu tuzak  dere suyundan aldığı güç ile çalışır, dikkat edin dere yatağında mağara mahzen bulursanız hemen girmeyin, dere yataklarındaki kalplerin malı su göbeğe gelir seviyede saklanır kışın yükselir sularda mal suyun altında kalabilir dere yataklarındaki kalplerin malı en kolay yazın alınır.

Kalp şelale yapan yerde ise meblağ şelale suyunun arkasındadır yazın şelale azalmadan mal alınmaz.

Kalp yanında ok işareti varsa tepede birde dikili taş vardır dikkat edin meblağ bu taşın çevresindedir, taş çevresinde giriş olup aşağı doğru 5 basamaklı merdivenle inilir dikkat edin burası tuzaklı dır.

Kalp varsa bunun birde nişanı vardır burada birde kadın memesi gibi tek tepe varsa mal bu tepededir. dikkat edin bir kazan dolusu mal buradadır.

Diğer görüş: “Kalp sembolü” bazı define tabirlerine göre altın anlamına gelir. Kalp sembolleri bütün olabileceği gibi üzerinde değişik şekiller bulunabilir ve parçalara ayrılmış olabilirler.

İşte bazı örnekler :

kalp-define-işaretleri

#1 Bu kalbin ana gövdesinin üst yuvarlak kısmının bir çizgi ile ayrılmış veya çatlatılarak ayrılmış semboldür. Bu şekildeki bir kalp bize değişik mesajlar verebilir. Bunlardan birincisi ölüm tuzaklarıdır. Eğer bu uyarıyı dikkate almazsanız bir tehlike sizi bekliyor demektir.
#2Bu kalbin üzerinde kalbi ortadan ikiye bölen yıldırım, şimşek işareti vardır. Bu işarete çok dikkat edin, yıldırımın yönü tuzak veya tuzakların bulunduğu yeri işaret eder. Bu işaretin gösterdiği yönde araştırmalarınızı dikkatli yapın.

#3Bu kalbin alt kısmı kalbin ana gövdesinden ayrılmıştır. Bu sadece ileride ölüm tuzakları vardır anlamına gelmez, fakat alt ucunun gösterdiği yönde sadece bu işarete mahsus bir tuzak olduğunu gösterebilir.

#4 Bu kalp üzerindeki işaretler kalbin ortadan ikiye ayrıldığını, kırıldığını gösterir. Bu işaret size tuzağın yakında olduğu uyarısını verir, fakat üzerinde tuzağın yönü ve yeri hakkında herhangi bir işaret göstermez.

#5 Bu kalp sembolü ise bir başka yönü belli olmayan tuzağı gösteren işarettir.

Bazı yabancı yorumcular işaretlerin ve sembollerin sadece bu kalplerin üzerinde olmayacağını, etraflarında da işaretler olabileceğini belirtmişlerdir. Mesela kalbin üst yan taraflarındaki yuvarlak kısımdaki kırığın olduğu yönde başka işaretlerin veya tuzağın olabileceğini söylemişlerdir.
Küçük bir nokta, küçük bir delik bile tuzağın olduğu yönü gösterebilir. Ve aynı zamanda el ile bastırılmış veya üzerine basılmış küçük bir taş bile tuzağı faaliyete geçirebilir. Bu tuzaklarda zehirli hava, su, zehir, zehirli yılanlar veya akrepler olabilir. Bu tuzaklarda büyük uzun bir boşluktan düşebilir veya zehirli hava, zehir, su, v.b. direkt olarak üzerinize gelebilir.

Bu kalpler aynı zamanda haritalar üzerinde de gösterilebilirler. Hazineye yaklaşıldığında onları bekleyen tuzakları haritayı okuyan kişiye anlatır. Tuzaklar gizlenmiş olan girişin 200 ft. Kadar bir daire içerisinde bulunabilir.

define kalp işareti (2) define kalp işareti definecilikte-kalp-işareti

Etiketler:

Yorumlar

 1. ilhan diyor ki:

  bendede var usta bu tek degil bir kaç tane dahada var

  1. sahin diyor ki:

   Selam ılhan kardeş sana yardımcı olabilirim

   1. behcet diyor ki:

    nerelsin kardeş

 2. ERDAL diyor ki:

  SLM ARKADASLAR BEN ARAZIDE KALP SEKLINDE KESİLMİŞ ORTALAMA KUZEY GUNEY YONLU VE KALBIN BİRİNİN USTUNDE SU CANAGI VAR VE SU CANAGININ BIR TARAFI YONTULUK SU DOKULDUGUNDE SU IKI KALBIN ARASINA AKIYOR

 3. sahin diyor ki:

  Kalp işareti 100 de 100 çözülür

  1. Dag diyor ki:

   Nasıl çözeceksiniz

  2. tarihci diyor ki:

   Nasil cözulur usta

 4. Kerem diyor ki:

  Kalp işareti bende de var. Yardımcı olabilmek var mı

 5. Dag diyor ki:

  Bendeki kayada ve cokbuyuk kalp

 6. Erdal diyor ki:

  Ne alana geliyor diye soruyor kesin çözün yaziyon.çözüm ne

 7. behcet diyor ki:

  slm gerçek biri anlayan bana msj atsın arkdşlar

Yorum Yaz