HOŞGELDİNİZ 07 Aralık 2016

Keklik, Güvercin Define İşareti

2 farklı güvercin işareti vardır biri normal güvercin diğeri posta güvercini. posta güvercini namlı köprüyü verir malı derin olmayıp 1 heybe kadardır. genelde kaya altı kaya  arası saklama şekli vardır güvercin kanatları açık vaziyette ise bu mal birden fazla hepsi aynı güzergah-tadır.

Keklik işareti ise çok zaman zirveyi verir malı büyüktür güneşin hem doğarken hemde batarken vurduğu zirve tepeler keklik işaretlerinin malının saklandığı yerlerdir.

Tek güvercin bayan mezarıdır yüklü miktarda zihniyet eşyası vardır güvercin ağzında zeytin dalı varsa bu malın mezardan ayrı olduğunu anlatır genelde eşkiya işidir. 2 güvercin yem yer vaziyette ise burası son noktadır, buradan hariç her yem tanesi sayısı kadar hediyesi vardır hediyeler altın paradır.

Keklik Güvercin İşaretleri bayanlara özgü işarettir bu işaretleri  çözümlemek için   duruş şekilleri    işaretlerin tek yada  çift oluşu önemlidir. keklik işaretlerinin bir diğer özelliğide  tutku, koruma,  yaratıcı,  cinsel  güç ve  saklanma  gibi  özellikleri ile tanınmalarıdır.

Başka bir görüş: bu işaretler  en çok  tapınaklara yakın yerlerde olur.  işaretin yapılış  nedeni   ölen kişi   ve tapınak   şövalyeleri  arasında  ilişki olduğunu anlamındadır.

2 güvercingüvercin-define-işaretikeklik-define-işareti

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz