HOŞGELDİNİZ 03 Aralık 2016

Keklik, Güvercin, Tavus Kuşu Define İşareti

tavus-kusu-define-isaretiKeklik ve güvercin birbirine çok yakın işaretleridir, her ikiside yüklü miktarda zihniyet eşyasının habercisidir.  Bu işaretler bir tepedeyse  eşyalarda aynı tepededir. Çoğunlukla bayan mezrıdır mezar mermer kapak altında çok fazla derin değildir.  yaklaşık 1 metre toprak alındıktan sonra mermer kapağa denk gelinir  bu kapak kurşunludur kurşunlar açıldıktan sonra  kople kaldırılmalıdır her hangi bir girişi bulunmamaktadır kapak komple kalkacak.  mezar içinden yine işaret şeklinde güvercin heykelleri bulma ihtimaliniz yüksektir.

Diğer Tecrübe: Güvercinler yıldızların konumlarını ezberleyerek yön bulan bir hayvandır.  ilk yıldızın doğduğu yön güvercin parasının olduğu yöndür.

Diğer Tecrübe: Keklik yöresel işarettir, o yöreye gelin gelmiş genç yaşta ölmüş bayan mezarıdır.  düğününde takılan takıların tamamı kendisiyle birlikte mezara defnedilmiştir.  kekliğin kanatlarındaki çizgilerin bir tanesi uzundur uzun olan tarafta mezarı mevcuttur.

Diğer: Güvercin aileyi temsil eder annedir,  çoğu altın olmak kaydıyla yüklü miktarda eşyası vardır,  eğer güvercin ağzında mektup varsa hazineler mezardan ayrı yerde saklanmıştır.

Diğer: güvercin su içer vaziyette ise yakında şelale vardır para şelale suyunun vurduğu yerdedir.  eğer güvercin ağzında ağaç dalı varsa  bunun parası buradaki zirve tepededir.  2 güvercin birbirine bakar vaziyette ise para bulunduğu yerdedir.

Tavus Kuşu:  Prenses yada kraliçe mezarıdır çok değerlidir mezarı, takı eşyaları ve yüklü miktarda altınları vardır, bunların hepsi ayrı yerlerde gömülüdür, bunların tümünden en değerli olanı tacıdır, bu taç mezarda bulunur, çok fazla deforme olmadıysa ortalama fiyatı 90 trilyon civarlarındadır.  deforme olan taçlara 68 trilyon değer biçildiği tecrübemiz olmuştur.

Diğer: Bu 3 işaretin üçüde bayan mezarıdır en değerlisi tavus kuşudur,  parasını almak çok kolaydır,  basit bir boşluk tespit cihazıyla işaret çevresinde boşluk aranmalıdır,  bulunan boşlukta üst kapak açılır miktarı belirsin yüklü miktarda hazine sizi beklemektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz