HOŞGELDİNİZ 09 Aralık 2016

Kurt Define İşareti Anlamı

magara-onunde-kurtKurt işareti ilk etapta bize romanın kurucuları rumulus ve rumusu hatırlatır. Bunun dışındaki kurtlar bazen yaşlı insanların mezarını anlatabilir. asil ve lider olan yaşlı insanların mezarları. bir kurda verilen şifreler arasında zeka, gaddarlık ve sadakat vardır. genelde mağara mahzen giriş yakınlarına koyulur, kurt girişleri korumak için yükümlüdür.

Emziren kurt kutsal kabul edilir soyluluk unvanı verilmiş kadın mezarını temsil eder. bu roma işaretlerinde geçerlidir, kurt yunan işareti  birde erkek ise durum tamamen değişir.  bu kurt kötülüğün maskesidir zengin ama günahkar insanları temsil eder.

Kurt kurt adamı temsil eder, genelde mağara kapılarında olur mağaradaki hazineler kötü kabul edilen hazinelerdir kimse  alamaz.

Kurt başı varsa eşkiya işareti olup değirmene bakar vaziyettedir,  değirmenin önünde kesme bir taş vardır  bu taş  sunak taşı gibi sofra kayaya benzer vaziyettedir.  bu taştaki işaret mağaraya bakar mağaranın önünde  kurt deresi vardır,  bütün meblağ kurt deresinde olup  mağarada saklı haritada yazılıdır.

Kurt kara taş üzerine resmedilmiş ise hakiki yer burasıdır.  birden fazla yerde parası olup her biri ayrı işaretlerle nişanlanmıştır  hepsi aynı bölgededir.

romulus-and-remusKurdun azda olsa köpekle bağlantısı vardır ama tilki ile uzaktan yakından alakası yoktur,  tilki resmen üçkağıtçıdır, kurt tüm mitolojilerde yer alırken tilki boş beleş  yaratıktır.

Uluyan kurt varsa burada en az 3 kurt daha bulunur  para en silik kurdun yakındadır.  kurt paraya para kurda bakar vaziyettedir.

emziren-kurt-define-isaretiuluyan-kurt-define-isareti-anlamiuluyan-kurt-define-isaretiegede-kurt-isareti

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz