HOŞGELDİNİZ 09 Aralık 2016

Ok İşareti Nerelerde Saklanır

Ok İşaretinin tam anlamını diğer konuya  yazdık isteyen oradan bakabilir bu konuda ok işareti nerelerde saklanır asıl işaret nedir ok neresindedir onu anlatmaya çalışacağız.

1- Ok işaretinin en sık rastlandığı  işaret V işaretidir normalde v sandığınız işaret bazen okun mızrağı olarak betimlenmiştir  görüntü v olduğu için bazı defineciler  v işareti yorumları yada çözümleri ile yaklaşmaktadır.bu v yi mızrak olarak-ta düşünmeli ona göre çözümler üretilmelidir.

2- Y işareti yine ok işaretinin saklandığı bir diğer işarettir. bunların hepsi şaşırtmaca doludur, y işareti içinde V de saklanır, okun mızrağıda saklanır, bunu bilmek ve her 2 yoluda denemekte fayda vardır.

3- Bazı oklar ise ön yada arkayı vermez arka çaprazı vermektedir  dikkat edin mızrak normal değildir  bir kanat biraz daha  kayık durur işte bu kayma size yön vermektedir  bunların bir çoğu arka çapraza gider  yani ne sağ nede tam arka  her ikisinin ortası  bizim yönümüzdür.

4- Kuş kanadı ve tavuk kanadındaki oklar, aynı şekilde yılan dilindeki ok hepsi görünmezdir ama bize definenin yerini verir,  ana işaretler sizi yanıltmasın işaretlerin içinde saklanmış işaretler vardır bunlara dikkat edin; burada sunuda belirtelim saklanma özelliğine sahip en kapsamlı işaretimiz v işaretidir bu işaret her yerde saklanır.

5- Ok işaretini bulunca hemen sevinmeyin  okların çoğu definenin yerini vermez yazi son nokta işareti değildir çok zaman 2. işareti bulmanızı anlatır  bazen direk defineyide verebilir özellikle karşıda yığma yada öbek varsa okta burayı gösteriyorsa yeri buldunuz demektir.

6- Bazı oklar gösterdiği yeri değil tam arkasını verir  gitmeniz gereken mesafe kadar öne değil arkaya gider malın üzerine çıkarsınız.

Ok işareti murç ve kanallar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz