HOŞGELDİNİZ 03 Aralık 2016

Orjinal Minelab ve Kopyaları

Bilindiği üzere minelab dedektörler  dünyanın  her bir köşesinde bulabileceğiniz define arama dedektör markasıdır. Dedektör üretici  firmalar arasında en iyi 3’e girebilecek kapasiteye sahip böylesine güçlü bir markanın haliyle sahteleride üretilmektedir.  Aslı Avustralya  malı olan minelabların  Bulgar, Malezya gibi bir çok kopyasının var olduğu  bilmeyen bir çok kullanıcılar sözde minelab aldım sanıp;  Malezya yada Bulgar üretim kopya minelablar  kullanmaktadır.

Asıl minelabların fiyatları biraz şişkin dururken kopyalar daha aşağıdadır, satıcı ise bu makinenin kopya olduğunu söylemektense kampanya fiyatı olarak satışa sunar ve ürün müşteriyle buluşur.

Peki kopya üretim olduğunu nereden anlayacağın ? Buna önlem için üst düzey firmaların hazırladıkları test araçları vardır buna hemen örnek link verelim burada  bulunan test aracıyla dedektörünüzün sahte yada  orijinal olduğunu anlayabilirsiniz.

Sahtelerin en  yaygın olduğu modeller ise gpx 5000 ile gpz 7000 modelleridir. orijinal  gpx 5000 lerin ortalama fiyatı 17.000 TL civarında seyrederken 7000 ler ise 30.000 TL nin  üzerinde seyretmektedir.  Bu fiyatlardan %25  daha aşağı fiyata yazdığım modellerden bulursanız sakının;   malzeme kalitesi düşürülerek üretilen cihazların sıfırlarını almaktansa;  orijinal cihazın 2 yıl kullanılmışını tavsiye ederim.

Bu konuyla alakalı hala çelişkide kalan arkadaşların yapması gereken doğru adresi bulup oradan alış veriş yapması gerekir ülkemizde orijinal cihaz satan bir çok firma bulunurken sahte  cihazlar satan yine bir çok firma bulunmaktadır. İthal dedektörlerde 1974 den beri sorunsuz hizmet veren Depar dedektör  gözün kapalı orijinal cihaz alabileceğiniz; Türkiye’nin ve orta doğunun en büyük  dedektör distribütörüdür.

minelab gpx 5000

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz