Papaz Define İşareti

Papaz  hıristiyan  dininde  Tanrı  ve insan arasındaki iletişimi sağlayan  ve dini  merasimleri  yöneten bir din adamıdır.    Arazide bir  Papaz işaretinin yapılmasındaki amaç ise  şeytanın  lejyonlarının  bölgeye  girmesini  engellemek içindir.  ilk dikkat edilmesi  gereken noktalar  Papazın    boynundaki  madalya,  baktığı  yön  ve açık olan  elidir.. 

 Defineci  arkadaşlar   Hac işaretlerinde    ciddi  tılsımla  karşılaştıklarını  göz önüne alırsak   Papaz işaretlerinde  daha dikkatli olmaları   gerekir.   Papaz işareti olan  bölge    mutlaka  tılsım  altına alınmıştır,  bu  tılsım  yerel değil  bölgesel  tılsım diye adlandırdığımız  şekilde  yapılır.

Papaz işaretleri çözümü   çıplak  kadın işareti  ile  benzerlik  gösterebilir,      her  2  işaretinde  baktığı  yer önemlidir  aralarındaki  fark ise   Papaz    baktığı  yeri   korumak için  bakar, çıplak  kadın ise         direk  yön  verir.   Papaz işaretlerinde    dikkat edilmesi  gereken  bir  diğer  nokta ise    elindeki  asadır,   asanın  boyu  ve  duruşu   bize çözümde  yardımcı olur. 

Define İşaretleri ve Anlamları, Papaz, Anahtar ve Kilit İşaretleri kategorisine gönderildi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Kategoriler