HOŞGELDİNİZ 08 Aralık 2016

Tavuk Ayağı Define İşareti

Ayak yapısı dere yapısıyla alakalıdır, 1 dere 3 kola ayrılır tam ortada 3 bakraç takyonus bulunur.  bu para eşkiya  parasıdır dikkat edin bu paradan   3 yerde  vardır.

Diğer tecrübe, Civcivli tavuğun hediyesi  tavuğun sırtındaki civcivin baktığı yerdedir, ana parayı bulmak için tavuğun ayağını bulmak gerekir, gerçek mal tavuğun yürüyüş istikametinde olup  ters bir civcivle sizi  arka tarafa yönlendirir burada kurnaz olun,  eğer ayar parmaklarından biri farklıysa yön o taraftır onada dikkat edin.

Diğer tecrübe: Genelde Son nokta işaretidir Mala doğru yürümeyi ifade eder.   son nokta burası değilse buradan görülür  olmalıdır, 3  tepe varsa bakın hangi parmak farklıysa  farklı parmak ile 3 tepeyi eşleştirin  malın yeri orasıdır. bu her zaman tepe olmayabilir 3 yaşlı ağaçta aynıdır  bu ağaçların 2 si ahlat biri erguvansa mal erguvandadır.  bu 3 lerden biri mutlaka farklıdır  farklı olan malı verir.

tavuk ayağı tavuk-ayağı-define-işareti

Etiketler:

Yorumlar

  1. şeyho diyor ki:

    kıvrım yılan onunda bır kuşvar çarpı işaretı oyma tavuk çivçiv nar ayak ızı var bu işaretler ne anlma gelıyo hepsı bırbırıne yakın

  2. Abdullah diyor ki:

    Şeyho resim görmeden bir şey diyemeyiz çünkü ne Nerede onu bilemeyiz ayrıca arazi yapısınıda görmek gerekir yani buradan söyleyişle hiçbir amaca ulaşılmaz fakat dediğin karenin yüzde 50 sine hakimin şuanda resim göndersen diğer yüzde ellisi de çıkar bana ulaş 053121

Yorum Yaz