HOŞGELDİNİZ 03 Aralık 2016

Tılsımlı Define İşaretleri 2

Pagan_religions_symbolsAşağıdaki resimlerin  tılsım için   yapıldığı    uzmanlar   tarafından   kanıtlanmıştır.  bu  şekil   ve  benzer  işaretler    bulduğunuz  takdirde     tılsımlı işaretler  hakkında  yeterli  bilgi  toplamadan        işaretin olduğu    bölgede    her hangi bir  çalışma  yapmamanızı  öneririm. 

 

depositphotos_4756203-Mystique-Symbols-set-VI

 

depositphotos_4830188-Mystique-Symbols-set-V

 

Yorumlar

 1. Ramazan diyor ki:

  şuanki israil in bayrağındaki sembol ne anlama geliyor açıklarmısınız?

  1. MendereS diyor ki:

   1- 4 uçlu yıldız tehlike habercisi ve 6 uçlu yıldız ise büyük bir tuzağın habercisi, ayrıca gezegenlerin yönünde belirlemek için yapılmış da olabilir. En uzun uç tarafını takip ederiz
   2- yıldız en eski ruhani sembollerden biridir, 5 – 6 – 7 ve 8 köşeli olanları vardır hepsinin anlamı farklı olur bunların en güçlüsü 8 köşeli olanıdır, mesela 5 köşeli olanlar toprağı, ateşi, havayı ve suyu simgelerken 8 köşeler güzellik, güven, hakimiyet ve güç, anlamına gelir, kuvvet kudretin sembolüdür. tanrıyı ve koruyucu meleği simgeler.

 2. vaap diyor ki:

  BN kazı yaparken kazdigim yerden solucan çıktı sonra solucan çıkınca kuşlar bir değişik otmeye başladı sonra yanimizdaki arkadaş okurken bugazi kurudu terlemeye başladı neden oldu bu sizce ??

  1. MendereS diyor ki:

   oradan uzaklaşmanızı isteyenler var sizi korkutmuşlar.

 3. Ahmet diyor ki:

  Kapı girişinde yanlardan yani pervazda karşılıklı iki hac olan yerin yukarısındaki mezarda tılsım var mıdır hac işaretleri oyma (içe gömülü)

 4. Niyazi diyor ki:

  Isaretlerin cozumu kitabini nereden temin edebilirim

Yorum Yaz